Marimedis_logo light
Search
Close this search box.

marimedis

Mūsų paslaugos

Marimedis siūlo profesionalias paslaugas namų aplinkos projektams, įskaitant ir terasų, stoginių, pavėsinių, medinių fasadų ir vidaus dailylenčių montavimą. Taip pat teikiamos paslaugos pagrindo paruošimui, polių įrengimui ir terasų atnaujinimui. Marimedis gali realizuoti įvairius projektus, nuo nedidelių terasų iki didelių medinių pastatų, įskaitant ir sandėliukus, pirtis, sodo namelius. Mes siūlome platų pasirinkimą statybinės ir apdailos medienos, taip pat išskirtinio patvarumo termintos medienos gaminius, leisdami klientams pasirinkti tinkamą medžiagą ir dizainą. Gaminame medines teresas. Marimedis rūpinasi klientų idėjų įgyvendinimu, užtikrindami sėkmingą bendradarbiavimą ir patenkinamus rezultatus.

Terasų montavimas

Marimedis siūlo terasų montavimo paslaugas, pagrindo paruošimą ir terasų atnaujinimą. Siūlome skirtingas terasinių lentų variantus: impregnuotos vakuumu pušies terasas – ekonominė ir lengvai atnaujinama alternatyva, maumedžio ir termintas medienos terasas – brangesnės, bet ilgaamžiškesnės. Terasas tvirtinate su Camo varžtais, užtikrinančiais nepastebimą ir saugų tvirtinimą.

Stoginės / pavėsinės

Marimedis siūlo pavėsinių ar stoginių montavimo paslaugas, kurios suteikia patogumą ir apsaugą nuo oro sąlygų. Stoginės dažniausiai naudojamos automobilių stovėjimo vietoms, o pavėsinės yra puiki galimybė leisti laiką lauke net ir tada, kai yra nepalankios oro sąlygos. Montuojame pavėsines ir stogines iš kliento pasirinktos medienos ir stogo dangos, atitinkančios jų poreikius.

Sodo nameliai / sandėliukai

Marimedis siūlo sodo namelių ir sandėliukų montavimo paslaugas. Šie statiniai yra praktiški sode arba prie namų, naudojami saugoti sodo įrankius. Siūlome lengvai montuojamus standartinių matmenų namelius, kuriuos gali surinkti klientas arba mūsų komanda. Taip pat atliekame montavimą pagal individualius užsakymus, atitinkančius kliento pageidavimus dėl dydžio ir išplanavimo.

Fasado ir vidaus dailylenčių montavimas

Marimedis siūlo fasado ir vidaus dailylenčių montavimo paslaugas, naudojant tiek kliento, tiek mūsų siūlomas medžiagas. Siūlome plataus pasirinkimo nuo tradicinių plačių dailylenčių iki modernių sprendimų iš termintos medienos lentelių, tašelių fasadui ir vidaus apdailai.

Pirčių gamyba

Marimedis siūlo statyti pirtis pagal kliento pageidavimus, tiek lauke, tiek viduje. Tai yra vieta, kur galima pailsinti kūną, atsipalaiduoti ar net stiprinti sveikatą. Individualūs išmatavimai leidžia sukurti unikalų ir pritaikytą sveikatinimo bei atsipalaidavimo oazę savo namų kieme. Jei yra galimybė ir poreikis, Marimedis gali įrengti pirtį net ir namų viduje, suteikiant klientams maksimalų patogumą ir pasirinkimo laisvę.

Tvorų montavimas

Marimedis specializuojasi tvorų montavime, kurios ne tik suteikia privatumą ir užuovėją, bet taip pat padeda apsaugoti namų turtą. Tvoros yra montuojamas ant įbetonuotų stulpų, o klientams siūlomos įvairios galimybės, įskaitant vertikalias ar horizontalias medines arba skardines tvoras. Tai suteikia galimybę pasirinkti tvoros dizainą, kuris geriausiai atitinka kliento poreikius ir stilių, kartu suteikiant saugumą ir estetinį patrauklumą.

Termintos medienos gaminiai / termintos modifikacijos paslauga

Marimedis siūlo ekologišką medienos termo-modifikaciją, ilginančią tarnavimo laiką kelis kartus. Tai puikus pasirinkimas lauko statiniams – terasoms, fasadams, tvoroms ir stogams. Siūlome šią paslaugą su savo arba kliento medžiagomis, pritaikytą įvairioms rūšims, tokioms kaip pušis, eglė, ąžuolas, maumedis, uosis ir kt.